Reģistrācija

Lai saņemtu kredītu, Jums ir jāaizpilda reģistrācijas anketa - tas aizņems ne vairāk kā minūti. Reģistrējoties Jums ir jānorāda vārds, uzvārds, adrese, personas kods, darba vieta, ieņemamais amats, e-pasta adrese un mobilā tālruņa numurs. Jums jābūt atvērtam bankas norēķinu kontam jebkurā no Latvijas bankām, kā arī Jums jābūt pastāvīgam mobilā tālruņa pieslēgumam. Pēc reģistrācijas anketas aizpildīšanas Jums ir jāpārskaita no sava bankas konta uz vienu no mūsu kontiem reģistrācijas maksa EUR 0,01 - tā mēs identificēsim Jūsu bankas konta numuru, uz kuru pārskaitīt kredītu.

Piesakiet kredītu

Ieejiet savā profilā, izvēlieties nepieciešamo kredīta summu, termiņu, uz kādu vēlaties saņemt aizdevumu, un nospiediet "Saņemt naudu".

Saņemiet naudu

Pēc kredīta pieteikuma iesniegšanas internetā vai zvanot uz mūsu tālruni, lēmumu par kredīta piešķiršanu mēs pieņemsim 15 minūšu laikā. Par pieņemto lēmumu informēsim Jūs nosūtot īsziņu uz Jūsu profilā reģistrēto mobilā telefona numuru. Naudas līdzekļi tiks pārskaitīti uz Jūsu bankas kontu 15 minūšu laikā no kredīta apstiprināšanas brīža.

Ātrais kredīts būs piemērots risinājums negaidītām finansiālām grūtībām, taču aizņemieties atbildīgi, izvērtējos savus ikmēneša ienākumus!

www.000webhost.com